V Hradci roste výrobní hala, využije geotermii

Jedna výrobní hala společnosti už ve městě funguje. | FOTO: archiv

Skladištní oblast v Hradci Králové se rozroste o novou výrobní halu společnosti Kingspan. Nová hala začíná vznikat po demolici bývalého průmyslového areálu, budou se zde vyrábět systémové prvky obvodových plášťů.

Venkovní část areálu obsahuje rozsáhlé skladovací plochy. Objekt je připraven i s ohledem na ekologičnost provozu, jde o kvalitní obálku stavby, geotermální vrty, fotovoltaickou elektrárnu, výměnu vzduchu s rekuperací, úsporné osvětlení a elektromobilitu.

Líbí se vám článek, dejte mu lajk!

O nás

Vítejte na webu geotermie.cz.

Jsme nezávislým zdrojem informací o geotermální energii od A do Z. Naším cílem je poskytovat vám komplexní a snadno dostupné znalosti o této vzrušující oblasti obnovitelných zdrojů.

Náš tým odborníků je váš průvodce problematikou geotermální energie. Jsme tu, abychom vám přinesli objektivní a kvalifikované informace, které vám pomohou lépe porozumět této inovativní technologii.

Náš magazín se věnuje širokému spektru témat, včetně geotermální energie, technologií a způsobů jejího získávání. Nezapomínáme ani na jiné obnovitelné zdroje, které hrají klíčovou roli v budoucnosti energetiky.

Máme radost , že jsme spustili tento web 1. října 2023 a věříme, že se stane vaším spolehlivým průvodcem ve světě geotermální energie.

Newsletter
Přihlaste se k odběru obsahu do vaší schránky.