1 / Pro podnikatele

Na tomto místě postupně naleznete přehled všech dotací, které může vaše společnost lze využít i na geotermální energii. Přehled budeme pravidelně aktualizovat a doplňovat.

OTEVŘENÝ

OTEVŘENÝ

Do 28. 6. 2024

OTEVŘENÝ

Do 1. 5. 2024 

OTEVŘENÝ

Do 1. 2. 2024

OTEVŘENÝ

Do 13. 12. 2024

PŘIPRAVUJE SE

Začátek 31. 1. 2024

  • Úspory energie
  • Dotační program se zaměřuje na snížení energetické náročnosti průmyslových areálů i jednotlivých budov.

PŘIPRAVUJE SE

Začátek 30. 11. 2023

  • Nové obnovitelné zdroje v energetice – RES+
  • Program podpoří až 50% dotací projekty instalace nepalivových obnovitelných zdrojů energie (fotovoltaické elektrárny, geotermální zdroje energie, větrné elektrárny, malé vodní elektrárny).

Líbí se vám článek, dejte mu lajk!

O nás

Vítejte na webu geotermie.cz.

Jsme nezávislým zdrojem informací o geotermální energii od A do Z. Naším cílem je poskytovat vám komplexní a snadno dostupné znalosti o této vzrušující oblasti obnovitelných zdrojů.

Náš tým odborníků je váš průvodce problematikou geotermální energie. Jsme tu, abychom vám přinesli objektivní a kvalifikované informace, které vám pomohou lépe porozumět této inovativní technologii.

Náš magazín se věnuje širokému spektru témat, včetně geotermální energie, technologií a způsobů jejího získávání. Nezapomínáme ani na jiné obnovitelné zdroje, které hrají klíčovou roli v budoucnosti energetiky.

Máme radost , že jsme spustili tento web 1. října 2023 a věříme, že se stane vaším spolehlivým průvodcem ve světě geotermální energie.

Newsletter
Přihlaste se k odběru obsahu do vaší schránky.