2 / Pro fyzické osoby

KOLÁŽ: archiv

Podpora tepelných čerpadel v programu Nová zelená úsporám a kotlíkových dotacích

Program Nová zelená úsporám (NZÚ) funguje již 10 let a je určen na podporu úspor energie a využívání obnovitelných zdrojů energie v sektoru domácností (bytové a rodinné domy).

V rámci tohoto programu jsou podporovány též obnovitelné zdroje energie, které patří přímo ke geotermálním zdrojům. Konkrétně jde o tepelná čerpadla voda-voda a země-voda.

Konkrétní informace sledujeme v našem magazínu.

Líbí se vám článek, dejte mu lajk!

O nás

Vítejte na webu geotermie.cz.

Jsme nezávislým zdrojem informací o geotermální energii od A do Z. Naším cílem je poskytovat vám komplexní a snadno dostupné znalosti o této vzrušující oblasti obnovitelných zdrojů.

Náš tým odborníků je váš průvodce problematikou geotermální energie. Jsme tu, abychom vám přinesli objektivní a kvalifikované informace, které vám pomohou lépe porozumět této inovativní technologii.

Náš magazín se věnuje širokému spektru témat, včetně geotermální energie, technologií a způsobů jejího získávání. Nezapomínáme ani na jiné obnovitelné zdroje, které hrají klíčovou roli v budoucnosti energetiky.

Máme radost , že jsme spustili tento web 1. října 2023 a věříme, že se stane vaším spolehlivým průvodcem ve světě geotermální energie.

Newsletter
Přihlaste se k odběru obsahu do vaší schránky.