Seznam uživatelů

Mgr. Petr Schnabl, Ph.D. dlouhodobě působil jako vědecký pracovník, v současnosti se zabývá geotermální energií, je členem redakční rady portálu Geotermie.cz

Autor je šéfredaktor portálu Elektřina.cz.

Autorka je marketingovou manažerkou společnosti GeoCore.

Ing. Martin Kloz, CSc. se celoživotně věnuje problematice geotermální energie, energetice, v současné době působí na ministerstvu životního prostředí.

Webový portál geotermie.cz je magazín zaměřující se na geotermální energii a její využití. Jedná se o nezávislý zdroj informací od A do Z, jehož cílem je poskytovat komplexní znalosti v oblasti obnovitelných zdrojů.

Šéfredaktor.

O nás

Vítejte na webu geotermie.cz.

Jsme nezávislým zdrojem informací o geotermální energii od A do Z. Naším cílem je poskytovat vám komplexní a snadno dostupné znalosti o této vzrušující oblasti obnovitelných zdrojů.

Náš tým odborníků je váš průvodce problematikou geotermální energie. Jsme tu, abychom vám přinesli objektivní a kvalifikované informace, které vám pomohou lépe porozumět této inovativní technologii.

Náš magazín se věnuje širokému spektru témat, včetně geotermální energie, technologií a způsobů jejího získávání. Nezapomínáme ani na jiné obnovitelné zdroje, které hrají klíčovou roli v budoucnosti energetiky.

Máme radost , že jsme spustili tento web 1. října 2023 a věříme, že se stane vaším spolehlivým průvodcem ve světě geotermální energie.

Newsletter
Přihlaste se k odběru obsahu do vaší schránky.